Foto: Roy Beusker

Liesanne van Dongen

Swing / Cover Bulda

Liesanne was eerder te zien in de musicals The Prom, My Fair Lady en Evita en als solist in de theatershows Jeans. Tot en met april 2024 was zij te zien in MAMMA MIA! waarin zij naast haar ensemble plek en dance captain- positie ook de cover van Rosie op zich nam.

 

Haar opleiding heeft ze afgerond aan de Fontys Hogeschool voor de Kunsten (musicaltheater) in Tilburg en ze volgde hierbij een minor bij London Studio Centre in Londen. In de zomer van 2023 volgde ze een training bij de Verdon Fosse Legacy in New York.

 

Naast haar musicalcarrière staat ze ook als zangeres op het podium. Zo was ze te zien in het RTL4- programma I Can See Your Voice en zong ze in het voorprogramma bij Beste Zangers Live in Ahoy.

 

Daarnaast is ze werkzaam als actrice bij Theatermaker Radio Kootwijk en stond ze met haar eigen voorstelling Gewoon Gewoon op Theaterfestival Boulevard in Den Bosch en in het TapasTheater in Amsterdam. Eén van de nummers uit de voorstelling (WRAAK) bracht ze in 2020 uit op Spotify. 
In haar jeugd danste zij Ierse dans op Europees- en wereldniveau.